П`ятниця, 20.04.2018, 22:48

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Файли » Педради

ПРОТОКОЛ № 5 засідання педагогічної ради 30.08.2016р
29.10.2016, 16:28

Салашівська  ЗОШ І – ІІ ступенів

ПРОТОКОЛ   № 5

засідання педагогічної ради

30.08.2016р.

Голова  педради – Г. Андрушко

Секретар  педради – Л. Стецишин

Присутні  -     педагог( -ів) ( список додається)

Порядок денний

1.Про  вибори секретаря  педагогічної ради.

2.Про підсумки роботи  2015 – 2016 н.р. та завдання  на новий  2016- 2017н. р.

3.Про  затвердження  річного  плану роботи  школи на 2016- 2017 н. р.

4.Про  затвердження  плану  роботи шкільної бібліотеки на 2016- 2017 н. р.

5.Про  затвердження  робочого  навчального  плану 2016- 2017 н. р.

6. Різне.

6.1.Про педагогічне навантаження вчителів на 2016-2017 н.р.

6.2.Про атестацію педагогічних працівників у 2016-2017 н.р.

6.3. Про оцінювання навчальних досягнень учнів 2-го классу

6.4. Про ведення записів факультативних , індивідуально-групових занять.,та курсів за вибором.

 

 

           Інформацію  Андрушко Г.І. – директора школи,яка  запропонувала обрати секретарем  педагогічної  ради на 2016- 2017 н. р. вчителя трудового  навчання  Стецишин  Л.Г.

         Заслухавши питання  «про  вибори секретаря  педагогічної  ради»,педагогічна  рада

ВИРІШИЛА:

1.Обрати  секретарем  педагогічної  ради на 2016- 2017 н. р. вчителя трудового  навчання  Стецишин  Л.Г.

СЛУХАЛИ ІІ:

Доповідь Андрушко Г.І. – директора  школи,яка  прозвітувала про підсумки  роботи   2015 – 2016 н. р. та завдання  на новий  2016- 2017 н. р.

 Впродовж 2015-2016 н.р. навчально – виховний процес у школі спрямовувався на вирішення наступних завдань: - спрямування роботи педагогічного колективу на підвищення якості результатів навчально- виховного процесу в умовах реалізації Державного стандарту початкової школи, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. - реалізація стратегічних завдань та пріоритетних напрямків діяльності шляхом вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями початкової, середньої і старшої школи; — формування високої навчальної мотивації та потреби в освіті, самоосвіті, самореалізації учнів; — максимальне використання можливостей гуманітарних навчальних дисциплін для формування духовної сфери особистості дитини; — підвищення якості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання; — системне використання ефективних педагогічних технологій; — організація та проведення ефективного контролю та самоконтролю результатів навчальної діяльності; — створення умов для формування успішних, конкурентоздатних, професійно зорієнтованих випускників. Уся навчально – виховна робота школи впродовж 2015-2016 н.р. була організована згідно:  річного плану роботи школи;-  перспективного плану роботи школи;-  планів виховної роботи класних керівників;-  плану роботи бібліотеки;-  планів роботи предметних комісій Немирівського освітнього округу, плану- роботи шкільного МО класних керівників;  планів гурткової роботи з учнями;-  календарно – тематичного планування з основ наук вчителів – предметників;-  Статуту школи.- Основним джерелом інформаційного забезпечення впродовж навчального року була мережа Інтернет. Діяльність школи висвітлювалась на шкільному веб-сайті

 Навчання  здійснювалось за Типовими навчальними  планами. Працювало 20  учителів,в тому числі 1 директор,1 заступник  директора з НВР,1 бібліотекар,1 соціальний  педагог,3 вчителі  - у відпустці по догляду за дитиною до 3 – х років. Було  проатестовано 1 учителя.. Особлива увага приділялась  самоосвіті педагогів. Курсова перепідготовка  здійснювалась  згідно з перспективним планом. Протягом періоду атестації педпрацівників  практикувалося проведення звітів  вчителів,що атестуються. Протягом року  здійснено діагностування вчителів,узагальнення показників навченості учнів,про що свідчать відповідні накази підсумків педрад, на яких  розглядалися питання з вивчення даних предметів.

 Діяльність педагогічного колективу школи  спрямована на розвиток  творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Так, у 2015 – 2016 н.р., у порівнянні з минулим навчальним роком, кількість переможців районних олімпіад значно  збільшилась,  наявне збільшення переможців в інтелектуальних конкурсах. Результатом роботи вчителів стали призери   районних предметних  олімпіад.

        Так в районних  олімпіадах з трудового навчання команда  учнів зайняла  ІІІ місце -  вчитель Стецишин Л.Г.;

–  християнська етика - ІІІ місце – вчитель Сироїд О.А..;

            Також учні нашої школи є постійними активними учасниками й інших конкурсів.

 •  
 • Наші учні щороку беруть участь у Всеукраїнських учнівських конкурсах. Так, в цьому навчальному році: - в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», (вчителі Ірза ,Прихід, Дудич,Рис, Залуська ,Вариченко) учасниками Міжнародного конкурсу юних істориків «Лелека « (вчитель Павлюх)., «Колосок» (вч.Середа, Дудич), Грінвіч (вч.Ярема, ), «Левеня»(вч.Прихід)
 • - районні змагання- настільний теніс -  (вч. Вахняк).). районна спартакіада -- районний конкурс «Сурми Звитяги» «І слово, і пісня , матусю тобі!» «Різдвяні канікули   (вч.Масюк). районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім П.Яцика –ІІІ місце Бесага М. ( вч. Бесага Л.) Районний конкурс « Розточчя моїми очима». Номінація - «Авторський вірш» -  ; - Районний конкурс «Великодній розмай» -  Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2016". тощо

 

         Станом на 1 вересня до 1 класу були залучені всі діти,яким виповнилось 6 років, а це  8 учнів. У  школі протягом  навчального року  навчалося  84 учні.

         У школі розроблено  систему виховання учнівської молоді,мета  якої – створення  цілісної системи виховної роботи   з класним і загальношкільним колективом учнів,у здійсненні індивідуального  підходу  до кожного школяра.

       Проводячи   загальношкільні і класні заходи,учнів  постійно   заохочують до участі   в організації і проведенні   масових і групових формроботи: бесід,ранків, уроків  Пам'яті , історії  рідного краю,ігор – мандрівок, вікторин, конкурсів,екскурсій. Одним  із розділів виховної роботи є превентивне  виховання.

         На  початку  навчального  року  було    складено  загальношкільний  план  виховної  роботи.

   Відповідно до плану у школі були проведені наступні виховні заходи: родинні свята «Свято осені» , випускний «Прощай, Букварику!» , акція «Ми проти СНІДу, ми за життя!» , урочиста лінійка до дня УПА «Ми пам’ятаємо героїв» , урок-реквієм «Чорнобильська катастрофа» , родинне свято «Моя мама» до Дня матері тощо. Максимально охоплені учні організованим дозвіллям у позаурочний та канікулярні час. Складено графік проведення вечорів відпочинку, враховуючи побажання дітей, гуртків за інтересами:

•          «Народознавство» -  (керівник Залуська О.В...)

•          «Вокальний» – ( керівник Масюк М.С.)

•          «Бісерування» – (Керівник Стецишин Л.Г...)

           У школі створено банк даних на дітей з неблагополучних сімей, багатодітних, малозабезпечених.

         Наказом школи створено   Раду профілактики  з питань попередження правопорушень серед учнівської молоді,до складу якої входять  педагогічні  працівники,представники  органів місцевого самоврядування  та релігійних громад. У роботі  Ради  використовуються   різноманітні форми  колективної, індивідуальної роботи,проводяться   зустрічі  з батьками, представниками  правоохоронних  органів,медичними працівниками,представниками   соціальних  служб по роботі  з підлітками.

           Робота педагогічного колективу школи з охорони праці організована згідно із Законом України «Про охорону праці» та Положенням «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 563 від 01.08.2001 року.

              Стан роботи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу в школі знаходиться під щоденним контролем адміністрації школи.

     На початок 2015 - 2016 навчального року були оформлені всі необхідні акти-дозволи на проведення навчальних занять у кабінетах і шкільних приміщеннях підвищеної небезпеки, дозвіл СЕС на експлуатацію харчоблоку, акт санітарно-технічного стану школи.

      На засіданні педради  затверджено річний план роботи школи на навчальний рік, де передбачено розділ «Заходи з охорони праці». Посадові обов’язки працівників, інструкції з техніки безпеки з блоком питань з охорони праці й безпеки життєдіяльності є в наявності. Інструкції складено згідно з Положенням про розробку інструкцій з охорони праці.

     У школі є необхідні журнали реєстрації всіх видів інструктажів із питань охорони праці працівників і учнів школи.

     Організація харчування   регламентується  нормативними документами. Безкоштовним  харчуванням забезпечені  школярі початкових  класів та пільгових категорій.

      Організовано  проведення  та реєстрацію   інструктажів  вступного, первинного , повторного,позапланового,цільового тощо. Усі класні керівники  проводили  бесіди з учнями  з техніки безпеки,які закріплені  відповідними записами  у класних журналах після  кожної бесіди  класними керівниками 1 – 9 класів.

     За позабюджетні  надходження  впродовж   2015 - 2016 навчального року було  виконано  наступні  господарські роботи: виконано  санітарно – гігієнічні  ремонти  навчальних приміщень;частково оновлено  фасад школи; ремонти   та заміна печей , встановлено 11 енергозберігаючих вікон у класних кімнатах

  Галина Іванівна охарактеризувала ІІІ фази реформування освіти, визначила основні напрямки та завдання методичної, виховної роботи , організацію та та здійснення психологічного та соціального супроводу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бесага Л.І. –   заступник директора з НВР, зазначила основні напрямки та завдання методичної, виховної роботи , організацію та здійснення психологічного та соціального супроводу.

 

Заслухавши та обговоривши  питання «Про підсумки  роботи 2015 – 2016 н.р. та завдання  на новий  2016- 2017 н. р.» педагогічна  рада

ВИРІШИЛА:

1.Першочерговими  завданнями  школи у 2016- 2017 н. р. вважати  :

 • створення  умов  для реалізації  державного,соціального та особистісно – освітнього  замовлення;
 • забезпечення  ефективного впровадження  сучасних  інформаційно – комунікаційних технологій;
 • оновлення та  поповнення  матеріально – технічної  та дидактичної бази школи;
 • впровадження нового Державного  стандарту    8– му класі.
 •  
 •  

 

 СЛУХАЛИ  ІІІ:

Андрушко Г.І. – директора школи,яка ознайомила присутніхз річнимпланом роботи школи на2016 – 2017 н. р. затакими розділами:

 1. Здійснення  загальної середньої освіти.
 2. Удосконалення навчально – виховного процесу.
 3. Встановлення і розвиток виховної системи.
 4.  Робота з педагогічними  кадрами.
 5. Охорона  здоров'я  і техніка  безпеки.
 6. Співдружність  сім'ї,школи,громадськості  і позашкільних установ.
 7. Координація внутрішкільного контролю.
 8. Фінансово – господарська діяльність школи.

 

Заслухавши та обговоривши питання «Прозатвердженнярічногоплану роботишколи на 2016- 2017 н. р.»,педагогічна рада

 

      ВИРІШИЛА:

1.Затвердити річний план  роботи школи  на 2016 – 2017 н. р.

 

СЛУХАЛИ  IV:

   Грет Г.Р. – шкільного бібліотекаря,яка ознайомила   присутніх  з  планом роботи шкільної бібліотеки  на 2016 – 2017 н. р. за такими розділами:

 1. Вивчення формування  та задоволення  читацьких потреб  у книгах та інформації.
 2. Інформаційно – бібліографічна  робота.
 3. Проведення масових заходів  спільно з педагогічним колективом.
 4. Бібліотека педагогам.
 5. Робота з батьками.
 6. Організація книжкових фондів,каталогів.
 7. Робота з фондом підручників.
 8. Робота бібліотеки спрямована  на допомогу  громадським та творчим  об'єднанням школярів.

 

      Заслухавши та обговоривши питання «Про затвердження річного плану роботи шкільної бібліотеки на 2016 – 2017 н. р.»,педагогічна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити план роботи  шкільної бібліотеки на 2016 – 2017н. р.

 

СЛУХАЛИ  V:

        Бесагу  Л.І. – заступника директора з НВР,яка  ознайомила присутніх  з робочим навчальним планом на 2016 – 2017 н. р.

        Заслухавши та обговоривши питання «Про  затвердження  робочого  навчального  плану  2016- 2017 н. р.»,педагогічна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити робочий  навчальний  план на 2016 – 2017 н. р.

 

СЛУХАЛИ VІ.1.

 

Андрушко Г.І.-, директора школи , яка довела до відома педагогічних працівників тижневе навантаження на 2016-2017 н.р.

 

ВИРІШИЛА: Інформацію прийняти до відома

СЛУХАЛИ VІ.ІІ.

1.Бесагу Л. І. – заступника директора школи,яка запропонувала на розгляд педагогічної ради список вчителів, що будуть атестуватися у 2016-2017 н.р:

1.Андрушко Г.І.-вчитенль географії , підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

2.Стецишин Л.Г.-вчитель географії, встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;

3.Дудич М.Р.-вчитель географії, встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4.Вриченко Г.М.- вчитель початкових класів встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

 

ВИРІШИЛА:

Інформацію прийняти до відома

 

СЛУХАЛИ  VI.ІІІ

1.Бесагу Л. І. – заступника директора школи,яка запропонувала оцінювати учнів  2 класу  з ІІ семестру за критеріями оцінювання.

 

Заслухавши та  обговоривши  дане питання,педагогічна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1.Оцінювати учнів  2 класу  з ІІ семестру за критеріями оцінювання.

 

СЛУХАЛИ  VIV

 

2.Бесагу Л. І. – заступника директора школи,яка запропонувала  вести записи факультативних , індивідуально – групових  занять ,курсів за вибором у класних журналах.

 

Заслухавши та  обговоривши  дане питання, педагогічна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 1. Вести записи факультативних та індивідуально – групових  занять  у класних журналах, та  не проводити  оцінювання  навчальних досягнень учнів  з факультативних занять  та курсів за вибором (крім основ християнської етики)

 

 

Голова педради:Г. Андрушко

   Секретар педради:         Л. Стецишин

 

 

 

 

Категорія: Педради | Додав: Leonid
Переглядів: 6238 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0