Вівторок, 13.11.2018, 04:10

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Листопад » 7 » Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини
16:56
Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини

 

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначала День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми будемо відзначати ще й День української армії.

Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави.

Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

         У Салашівській ЗОШ І-ІІ ступенів  було проведено ряд заходів з патріотичного виховання. Педагог-організатор Копитко М.В. провела  виховну годину на тему: «Хай в серці кожної людини  живе любов до Батьківщини» для 7-9класів.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 104 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0