Середа, 27.03.2019, 01:40

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Літературні посиденьки. Блог вчителя зарубіжної літератури Рис Ольги Іванівни.
22:22
Літературні посиденьки. Блог вчителя зарубіжної літератури Рис Ольги Іванівни.

Перейти на блог

Сучасному працівнику потрібен високий рівень розвитку розумових сил, гнучкість розуму, вміння адаптуватись до нового. В структурі розумової праці – помітне збільшення елемента творчої праці, розвиток винахідництва, творчого підходу до вирішення непередбачуваних ситуацій та проблем. І це все підвищує вимоги до рівня та якості освіти. Потрібно виховати людину творчої, шукаючої думки – мислячу людину, а не людину – автомата, бо тільки мисляча людина потрібна скрізь. Тому зміст навчання у загальноосвітньому навчальному закладі полягає в тому, щоб розвинути здібності учнів, примусити працювати їх розум.

Зважаючи на актуальність проблеми, мною була сформульована тема дослідження, над яким  працювала: «Розвиток творчих здібностей учнів  на уроках світової літератури».
 
Практичне значення цього дослідження бачу у безпосередньому застосуванні  під час навчання літератури у середній школі, а також у корекції методичного процесу.
 
Основна ідея –  віднайти, сформулювати, сформувати, систематизувати такі методи та засоби навчання, за допомогою яких, можна було б  розвинути творчу особистість, творче «я» кожного школяра.

Категорія: Блоги | Переглядів: 384 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0