Субота, 20.10.2018, 19:57

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Грудень » 3 » На колінах стою перед Вами, сповідаю жалобу сумну
09:51
На колінах стою перед Вами, сповідаю жалобу сумну

 

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в Салашівській  ЗОШ І-ІІ  ступенів було проведено виховну  годину класним керівником 6 класу  Ярема Г.В. на тему «На колінах стою перед Вами, Сповідаю  жалобу  сумну»  вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках "Запалюємо пам'яті свічу". Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодомору, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики.

Звертаючись до учнів школи, директор Андрушко Галина Іванівна  закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 25.11.2017 року о 16.00.

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 132 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0