Субота, 15.12.2018, 16:42

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 16 » Серце, віддане дітям
08:20
Серце, віддане дітям

 

Книга – це віконце, через яке діти
бачать і пізнають світ і самих себе.

В.О. Сухомлинський

Василь Олександрович Сухомлинський дуже любив дітей, тому і став педагогом. Це справді людина з полум’яним серцем, видатний педагог сучасності. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ століття.

В цьому році Всеукраїнський місячник бібліотек присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста В.Сухомлинського, який проходив під гаслом "Шкільна бібліотека-центр творчого розвитку дітей".

З такої нагоди протягом жовтня у школі проведено ряд заходів. У бібліотеці була організована книжкова виставка «Серце, віддане дітям».

Для найменших школярів  цікавим і захоплюючим стало бібліотечне свято "Посвята першокласників у читачі". Учителі початкових класів, продовжуючи традиції, започатковані великим Учителем В.О.Сухомлинським, щодо розвитку творчого мислення дітей, виховання естетичного сприйняття природи, мовної культури, провели уроки мислення серед природи. У старшій школі класними керівниками проведено: годину спілкування"Людина великої душі", урок доброти "Все починається з добра" (за сторінками творів В.Сухомлинського),виховну годину «Не словами, а добрими ділами». Завершився місячник педагогічною конференцією «Учитель творить Людину».

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 39 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0