Субота, 20.10.2018, 19:57

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя
12:21
Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

 

Здоров`я – це безцінний дар, що дає людині природа! Хвора і слабка людина не може працювати на повну силу, вона думає тільки про те, що у неї болить, а от здоровому – все здорово!

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», саме під таким гаслом проходив цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек . У нашій школі було проведено ряд заходів щодо збереження та зміцнення здоров'я дітей. Проведено конкурс малюнків «Я обираю здоровʼя!». Всі учні старанно та активно готувалися, створювали тематичні малюнки, плакати , а також вміло та змістовно представляли їх. Адже, здоровʼя – це найцінніший скарб людини!

У 5 класі проведено виховну годину «Ми за здоровий спосіб життя!». Разом з бібліотекарем діти переглянули пізнавальне відео про те, як дотримуватися здорового способу життя. А також виконали фізкультхвилинку «То не є проблема!».

На завершення місячника до бібліотеки завітали учні 2 класу . Для дітей був проведений бібліотечний урок – « Подорож в країну здоров’я». Діти слухали вірші про здоров’я, відгадували загадки, розповідали, як вони зберігають своє здоров’я. Бібліотекар звернула увагу дітей на те , які книги є у бібліотеці по охороні здоров’я. У кінці уроку учні вибрали собі книжечки для читання вдома.

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 84 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0