Субота, 23.09.2017, 08:12

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Листопад » 9 » Участь у конкурсах
21:50
Участь у конкурсах

 

протягом 2013-2014 н.р.

Участь в обласному конкурсі  «Цікава астрономія».

Учасник: Дудич Роман – 7 клас.- І місце

Вчитель: Прихід О.Я.

 

Участь в  конкурі учнівських презентацій з фізики на екологічну тематику.

Учасник: Бесага Юрій – 9 клас.- ІІ місце

Вчитель: Прихід О.Я.

 

Участь у Всеукраїнському фізичному  конкурсі «Левеня» протягом 2013-2014 н.р.

Дудич Роман – 7клас  - золотий сертифікат

Круглій Софія – 7 клас – золотий сертифікат

Бесага Юрій – 9 клас – срібний сертифікат

Кулеба Марія – 9 клас – срібний сертифікат

 

протягом 2014-2015 н.р.

Марків Христина – 7 клас – срібний сертифікат

 

протягом 2015-2016 н.р.

Мідик Мар'яна – 9 клас – срібний сертифікат

 

Підсумки конкурсу “Колосок» 2013-2014 н.р

1

Сайко Павло

золотий

2 кл

2

Середа Павло

срібний

3 кл

3

Слиш Василь

срібний

3 кл

4

Боровий Віталій

срібний

3 кл

5

Мілімберг Максим

золотий

3 кл

6

Кізло Павло

срібний

3 кл

7

Бесага Максим

золотий

3кл

8

Кучишин Софія

золотий

3 кл

9

Щегольська Вероніка

золотий

4кл

10

Ковальчук Іван

срібний

4кл

11

Стецишин Віталій

золотий

4 кл

12

Рис Оксана

золотий

4кл

13

Хімчак Софія

срібний

2кл

14

Биба Ростислав

срібний

2кл

15

Петруха Віра

срібний

6кл

 

 

 

Підсумки конкурсу «Колосок» 2014-2015н.р

1

Биба Ростислав

золотий

3 кл

2

Тимчина Іван

срібний

3 кл

3

Кучишин Софія

золотий

5 кл

4

Хімчак Софія

срібний

3 кл

5

Стецишин Віталій

срібний

5 кл

6

Ковальчук Іван

срібний

5 кл

7

Рис Оксана

срібний

5 кл

8

Дудич Іван

золотий

2 кл

9

Баришнікова Анастасія

золотий

2 кл

10

Єсип Назарій

золотий

2 кл

11

Петруха Іван

золотий

2 кл

12

Кізло Павло

срібний

4 кл

13

Слиш Василь

срібний

4 кл

14

Боровий Віталій

золотий

4 кл

 

 

Підсумки конкурсу «Колосок» 2014-2015н.р

1

Василишин Іван

золотий

8 кл

2

Биба Ростислав

золотий

4 кл

3

Пилип Іван

золотий

4 кл

4

Заяць Володимир

золотий

4 кл

5

Дудич Іван

золотий

3 кл

6

Хімчак Павло

срібний

3 кл

7

Слиш Василь

срібний

5 кл

8

Тимчина Іван

золотий

4 кл

9

Хімчак Софія

золотий

4 кл

10

Грет Іван

золотий

3 кл

11

Рис Оксана

срібний

6 кл

12

Стецишин Віталій

срібний

6 кл

13

Сайко Павло

золотий

4 кл

14

Баришнікова Анастасія

золотий

3 кл

15

Ковальчук Юлія

золотий

3 кл

16

Дракус Василь

золотий

3 кл

17

Баришнікова Вікторія

золотий

2 кл

18

Василишин Андріана

золотий

2 кл

19

Верхола Назарій

золотий

2 кл

20

Гіщак Соломія

золотий

2 кл

21

Ключник Михайло

золотий

2 кл

22

Мідик Олег

золотий

2 кл

23

Підгурська Марія

золотий

2 кл

24

Сивак Владислав

золотий

2 кл

25

Тимчина Назар

золотий

2 кл

26

Школик Вікторія

золотий

2 кл

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 40 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0