Середа, 27.03.2019, 01:16

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 16 » Учитель творить Людину
08:29
Учитель творить Людину

 

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний…» Ці мудрі слова належать Василю Сухомлинському, корифею української педагогіки, гуманісту, неперевершеному знавцеві дитячих і вчительських сердець, який направду залишив людству величезний педагогічний і науковий спадок.

Педагогічний колектив школи  не залишився осторонь та долучився до творчого відзначення 100-річчя від дня народження славетного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського . Конференція розпочалась презентацією  зі світлинами, що відобразила основний життєвий шлях генія-просвітителя, його основні педагогічні ідеї не залишили жодного присутнього байдужим. Серце, яке «віддав» Василь Олександрович школі, дітям, справді викликає велику пошану та низький уклін.  Кожен із вчителів  зміг особисто, після прослуховування цікавої інформації про В.О. Сухомлинського, винести для себе найособливіше, те яскраве, що сподобалось найбільше з його педагогічної спадщини.

Учасники конференції обговорили ідеї національно-патріотичного виховання у спадщині Василя Сухомлинського, провідні концепції гуманної педагогіки відомого лінгводидакта, особистість учителя у світогляді Василя Олександровича тощо. На конференції було відмічено, що педагог написав чимало праць, найвідомішими серед яких є «Серце віддаю дітям», «Павлиська середня школа», «Розмова з молодим директором», «Листи до сина». На завершення учителі виконали інтерактивну вправу «Паперова пошта».

Василь Олександрович Сухомлинський- це великий педагог, мудрий учитель, чудова людина. В його палкому серці жила велика доброта і любов до всього світу. Він не лише навчав дітей, а й прищеплював кожному з них найкращі людські якості, виховував у них доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

Учасники заходу дійшли висновку, що гуманістична педагогіка, запропонована В.О.Сухомлинським, донині залишається актуальною і широко впроваджується в практику роботи сучасної школи.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 46 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0