Вівторок, 13.11.2018, 04:33

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Водно – болотні угіддя – наш природний захист від стихійних лих
14:11
Водно – болотні угіддя – наш природний захист від стихійних лих

 

У Салашівській ЗОШ І – ІІ ступенів  02.02 2017 року  вчителя ми   географії та біології  Андрушко Г.І, Дудич М.Р.,Стецишин Л.Г., Мідик Х.І. проведено інформаційну  роботу по охороні водно- болотних угідь. Метою заходу є  припинення  втрати водно-болотних угідь та збереження  існуючих. Завданням кожного  є привернути увагу до проблем водно-болотних угідь та раціонального використання  водних  ресурсів.

У наш час природа відчуває  велике навантаження впливу людини. Катастрофічні  наслідки необдуманої господарської діяльності змушує людство задумуватись над впливом на природу   і шукати шляхи виправлення ситуації.

З метою пропаганди збереження водно-болотних угідь у школі були проведені заходи щодо відзначення Всесвітнього  дня водно –болотних угідь. Серед учнів 5 – 9 класів вчителями географії та біології було проведено ряд заходів на тему : «Життя в краплині» , «Вода – колиска життя»,екскурсії.

У 5 – 7 класах була організована екскурсія на місцеві ділянки  водно- болотних угідь,де учні змогу побачити  стан угідь. В ході екскурсії  школярі дізналися про екологічний стан цих угідь та зрозуміли наслідки  недбалого втручання людини в екосистему.

Учні 8 – 9 класів проглянули презентацію «Водно – болотні угіддя – наш природний  захист від  стихійних лих». Вчителі проаналізували  разом з учнями важливість  водно – болотних угідь,підкреслили,яку роль відіграють  водні ресурси для життя планети в цілому,так і в житті кожного.

З метою збереження природного ландшафту, давайте будемо пам’ятати, що кожен із нас може зробити  свій невеликий внесок в охорону водойм, адже ці угіддя годують людство та забезпечують всіх прісною водою!

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 171 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0